ПРО МАГАЗИН

Кажуть, що історія успіху починається з однієї маленької трансформації-потрібно перетворити улюблену справу в бізнес. Ви просто починаєте отримувати прибуток від захоплення і розвиваєтеся, не втрачаючи запалу! Саме такої логіки ми дотримувалися, створюючи Cigars.com.ua.

Погодьтеся, культура куріння сигар в Україні слабка. Звичайно, в кожному торговому центрі є магазинчик, де ви можете їх купити, але якість продукції в подібних кіосках під великим питанням, а ціна вигідна продавцеві, але ніяк не покупцеві.

Крім того, реалізатори в 90% випадків, недостатньо обізнані про характеристики товару, його походження, смакоароматичні якості, і можуть лише вести діалог на зразок « - а сигари хороші? - кубинські!». На щастя, на Cigars.com.ua ви не зустрінете подібного. Наш інтернет-магазин виграє у конкурентів за всіма параметрами.

Наші особливості

  • Асортимент. Ми безпосередньо співпрацюємо з провідними світовими виробниками сигар з країн Латинської Америки, такими як: PadillaAJ FernandezLa Flor Dominicana та іншими дрібнішими брендами.
  • Кращі ціни. Саме через наявність прямих зв'язків з виробником, ми готові запропонувати нашим покупцям найвигідніші ціни на весь асортимент сигар даних брендів.
  • Унікальність. Ми перший в Україні інтернет-магазин сигар, який пропонує своїм клієнтам ексклюзивний вибір сигар. Багато серій і формати сигар представлені тільки в нашому магазині.
  • Вибір. Лінійка сигар в нашому інтернет-магазині постійно поповнюється новими серіями і форматами, так що у наших клієнтів постійно є можливість спробувати щось новеньке.
  • Зручність. Наш магазин спеціально розроблений для зручності користування як новачків, так і істинних любителів сигар, таким чином, що б і ті і інші швидко і легко могли знайти, то що шукають. Кожен виробник сигар представлений в декількох серіях, які складаються з декількох форматів, сигара відрізняються розмірами і формою. 
  • Підтримка. Якщо ви не маєте ні найменшого уявлення про сигари-наш Сигарний сомельє допоможе вам вибрати першу сигару для себе або на подарунок.
  • Швидкість. Будь-яке замовлення оформлене до 16:00 з Понеділка по п'ятницю, буде гарантований відправлений в той же день. Це забезпечує свіжість і швидку доставку сигар. Замовлення по Дніпропетровську ми намагаємося доставляти день в день. Безкоштовно від 500 грн.

Щоб стати постійним клієнтом Cigars.com.ua, потрібно замовити у нас хоча б одну сигару! Насолодившись її багатими ароматами, ви не зможете встояти від повторної покупки і назавжди забудете про тютюновому кіоску в найближчому супермаркеті. Гарантуємо!

Новини про сигари на сайті cigars.com.ua