Хьюмідори для сигар

Ціна (грн):
-
Сортування

Хьюмідори для сигар – незамінний аксесуар для справжніх шанувальників тютюну

Щоб сигари зберігали свій аромат та смак, їх потрібно зберігати за певної температури та рівня вологості. Забезпечити належні умови дозволить спеціальний бокс для зберігання сигар під назвою Хьюмідор. Незалежно від того, які сорти тютюну ви надаєте перевагу, спочатку потрібно купити коробку сигар або хьюмідор, в який можна класти куплені поштучно згортки. Тільки за дотримання правильних умов зберігання ви зможете отримувати максимум задоволення від процесу куріння.

На сайті інтернет-магазину Cigars представлений широкий асортимент якісно виконаних аксесуарів за прийнятними цінами. Ми пропонуємо лише якісні коробки для сигар від відомих виробників.

Хьюмідор – коробка для правильного зберігання сигар

Людина, що часто палить сигари, добре знає про те, що вони швидко псуються і вимагають спеціальних умов зберігання. На підприємствах, що займаються створенням курильних виробів та у великих магазинах, підтримується температура від 22 до 23 ˚С і вологість від 68 до 72%. Створити такі умови вдома проблематично. Саме з цієї причини і потрібна скринька для сигар.

Можна хьюмідор для сигар купити в Києві та інших містах України. При виборі коробки потрібно виходити з того, скільки сигар ви викурюєте протягом місяця. Наприклад, якщо ви часто курите, то достатньо буде контейнера на 10-20 шт. Тим, хто палить регулярно, знадобиться більш місткий футляр для сигар хьюмідор на 50 шт. Ще потрібно врахувати, що сигари варто викладати в один шар, а для зберігання різних сортів потрібно кейс з відсіками, що виключає обмін запахами.

Особливу увагу при виборі Хьюмідор слід звернути на матеріал, з якого він виконаний. Це зазвичай натуральна деревина. Внутрішнє оздоблення найчастіше виготовляється з іспанського кедра, який досить стійкий до дії вологи. Крім дерев'яних моделей у продажу можна також знайти варіанти із пластику, металу або скла, проте досягти в них оптимального мікроклімату буде важче.

На футляр для сигар ціна залежить не тільки від розмірів та матеріалу виконання моделі, але також від наявності усередині конструкції спеціальних приладів. Можна купити хьюмідори для сигар з такими доповненнями:

 • Гігрометр – для фіксування рівня вологості. Бувають електронними та механічними. Перші показують вологість з максимальною точністю і не потребують частого калібрування.
 • Термометр – для контролю за температурою всередині боксу.
 • Психрометром – для вимірювання і температури та вологості повітря.

Правильна коробка сигар: функціональна елегантність

Цигарний хьюмідор – не просто ящик для зберігання сигар. Це елегантний атрибут шанувальника, створений для збереження ідеальних умов вашої колекції дорогих сигар. Якщо ви любите якісний тютюн, є чотири аргументи, щоб купити коробку для сигар:

 1. Ідеальне зберігання. Тютюн чутливий до коливань вологості та температури. Х'юмідори оснащуються вбудованою системою управління, тому забезпечує стабільні умови усередині. При такому зберіганні тютюн не втратить своїх первісних властивостей, а вітоли будуть захищені від пересихання чи перенасичення.
 2. Точний контроль температури. Подібно до вину, сигари дозрівають при певній температурі. Після зберігання у спеціальному ящику вони розкриють всю багатогранність свого смаку.
 3. Елегантний дизайн. Корисний функціональний аксесуар підкорює своєю естетичністю. Х'юмідори доступні бувають різних розмірів та дизайнів від класичних дерев'яних до сучасних технологічних виробів.
 4. Зручність, портативність. Компактні розміри хьюмідора дозволяють носити його із собою, брати у подорожі. Ви зможете насолоджуватися ароматним ритуалом у будь-якому місці, не порушуючи умов зберігання.

Вибір аксесуарів – від елітних до бюджетних. При цьому можна придбати хьюмідор недорого, а за своїм дизайном та функціональністю він мало чим поступиться ексклюзивним хьюмідорам. Дбайте про кожну вітоль у своїй колекції.

Як вибрати сигарний хьюмідор

Новичку легко розгубитися серед численних варіацій х'юмідорів. По-справжньому гарна скринька для сигар відповідає таким критеріям:

 1. Місткість. Визначте кількість витолів, які ви хочете зберігати. Беріть аксесуар трохи більший, щоб вмістити незаплановані приємні покупки для вашої колекції.
 2. Якість будови. Зверніть увагу на матеріали, якість виготовлення хьюмідору. Можна зупинитися на дереві кедра: воно дуже приємно пахне, чудово утримує вологу.
 3. Герметичність. Герметичність – важлива риса, яку має кожен гарний humidor. Вона забезпечує стабільний рівень вологості усередині. Перед покупкою обов'язково огляньте ущільнення, замки.
 4. Гігрометр, зволожувач. Додаткові опції допомагають контролювати необхідний рівень вологості. Переконайтеся, що вони є точними, легко регулюються.

Вартість хьюмідора може бути як гранично доступною, так і вельми значною. Орієнтуйтесь на свій бюджет, особисті вимоги до стилю та функціоналу.

Купити хьюмідор для сигар в інтернет магазині Cigars

Купити ящик для сигар можна в нашому магазині. Ми пропонуємо велику кількість різновидів футлярів для сигар хьюмідорів та аксесуарів для куріння сигар. Кожна модель має особливості. Менеджери інтернет-магазину Cigars допоможуть зробити правильний вибір, виходячи з особливостей сорту вашого улюбленого тютюну.

Варто зауважити, що інтернет-магазин Cigars пропонує багатий асортимент не лише тютюнових аксесуарів, а й елітних сигар ручної роботи з Латинської Америки. На сайті представлена ​​інформація не тільки про те, скільки коштує товар, а також, чим приваблює курців. Це полегшує вибір покупця. Якщо вам потрібно купити сигари на подарунок, наші менеджери допоможуть зорієнтуватися в асортименті.

Якість наших товарів підтверджено відповідними сертифікатами. Щоб замовити товари в нашому магазині сигар, потрібно зателефонувати нам або оформити покупку на сайті.

Ми здійснюємо доставку по Україні в якісній упаковці. Замовлення понад 1000 грн. доставляються безкоштовно. Сплатити покупку можна банківською карткою або готівкою при отриманні. Постійним та оптовим покупцям пропонуються спеціальні пропозиції. Купуючи коробку сигар (20 шт.), Ви можете отримати знижку 10%.