Сигари

Сортування
Сигара Bellas Artes Maduro
Розмір сигари
Robusto 5 1/2" x 52 Robusto 5 1/2" x 52 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара Dias de Gloria
650
Розмір сигари
Robusto 5 1/2" x 52 Robusto 5 1/2" x 52 Toro 6" x 56 Toro 6" x 56
Сигара San Lotano Habano
650
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара San Lotano The Bull
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара AJF Viva la Vida
650

Сигари – курильні вироби преміум-класу

Куріння сигар – справжнє дійство, під час якого тютюн розкриває нові грані смаку. Залежно від способу виконання сигари поділяють на моделі ручної та машинної роботи. Найбільш яскравий та насичений смак мають вироби першого типу. На такі сигари ціна, як правило, вища, ніж аналоги, зроблені на спеціальному устаткуванні. Висока вартість пов'язана не тільки зі способом їх створення, а й з тим, що сигари ручної роботи виготовляються з цілого листя, а не з обрізків тютюну. Це і надає їм привабливого вигляду та відмінних смакових якостей.

Купити сигари у Києві або іншому місті за розумною ціною ви можете в інтернет-магазині Cigars. Ми виконуємо доставку по Україні. Сигари купити у нас ви можете в режимі он-лайн, не виходячи з дому. На нашому сайті великий вибір сигар ручної роботи, аксесуарів для куріння сигар та хьюмідорів для їх правильного зберігання.

Широкий асортимент якісних сигар ручної роботи

Вибір сигари – справа відповідальна. Особливо якщо ви починаєте знайомитися з цими курильними виробами. Перш ніж купити сигари в Україні, дізнайтесь про їх країну походження:

 • Домініканські сигари мають середню фортецю. Це чудовий варіант для любителів тривалого куріння.
 • Сигари з Нікарагуа стануть оптимальним вибором, якщо ви хочете купити недорогі сигари. Їх легко впізнати за інтенсивним присмаком перцю. Через здатність обпалювати горло ми не рекомендували б їх новачкам. А ось досвідченим курцям, які бажають спробувати щось нове, вони підійдуть.
 • Гондурасські сигари легкі, тож підходять новачкам. Яскраво вираженого смаку вони не мають. Вони нагадують чимось сигари з Нікарагуа, але без перчинки.
 • Кубинські сигари відрізняються яскравим ароматом та смаком, завдяки чому їх неможливо сплутати з сигарами з інших країн. Це чудовий вибір для тих, хто хоче насолодитися справжньою класикою. Враховуючи, що на кубинські сигари ціна, як правило, не надто велика, їх покупка не вдарить по кишені.

Смакові якості сигари залежать від її міцності. За цим параметром їх поділяють на:

 • М'яко-середні (для новачків);
 • Середні;
 • Середньоміцні.

Ще одним параметром є формат сигари, під яким розуміється поєднання її форми, діаметра та довжини. Більший діаметр виробу забезпечує багато диму та виразний смак. Довжина впливає тривалість куріння. Плануючи викурити сигару за чашкою кави в обід, розумніше віддати перевагу тонкій і короткій моделі. Товста і довга Вітола підійде для вечірнього відпочинку.

Залежно від розміру сигари поділяють на:

 • Robusto 5” – куряться 40 хвилин;
 • Toro 6 - близько 1 години;
 • Torpedo 6.5” – до 70 хв;
 • Churchill 7” – 1,5 години.

Ми вказали приблизно час куріння. Через формат смакові якості тютюну можуть трохи варіюватися, але в цілому вони будуть пізнаваними.

Купити сигари недорого в інтернет магазині Cigars

Наш магазин сигар пропонує широкий асортимент якісних курильних виробів з Латинської Америки. Кожен товар має докладний опис, а не лише інформацію про те, скільки коштує продукція. Також на нашому сайті ви знайдете подарункові сигари у гарних коробках. Якщо необхідно, наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть з вибором. Пам'ятайте, що сигари потрібно зберігати у хьюмідорах, які дозволяють утримувати оптимальну вологість та температуру для збереження властивостей тютюну. Їх теж можна купити у нашому інтернет-магазині.

Щоб купити сигари у Києві або супутні товари, потрібно заповнити онлайн форму на сайті або зателефонувати нам. Сплатити вартість покупки можна банківською карткою або готівкою. Замовлення на суму від 1000 гривень доставляють безкоштовно, а на коробку сигар від 20 штук діє знижка 10%.

Купити сигари можна також: