Сигари Kristoff

Сортування
Сигара KRISTOFF Pistoff
650

Бренд сигар «Крістофф» вважається своєрідним феноменом на ринку тютюнової продукції. Він досить молодий, а вже входить до числа найбільш відомих на ринку. Сигари бренду швидко вийшли на світовий рівень і сьогодні експортуються по всьому світу. Це дивно, якщо враховувати, що створено він у розпал ери боротьби з тютюнопалінням! Звичайно, успішну історію компанії «Крістоф» можна пояснити «просто везінням». Але якщо копнути глибше, стає ясно, що за нею стоїть грамотна стратегія розвитку в основі якої баланс ціни, якості та поваги до своїх споживачів. І ця історія заслуговує на те, щоб про неї знати.

Як було засновано бренд Крістофф

Компанія розпочала свою роботу у 2004 році. Засновником її є колишній фінансист із Чикаго Глен Кейс, який здавна був фанатом якісних сигар і добре знався на блендах тютюну.

Ідея щодо її створення власного бренду прийшла до нього після неодноразових розчарувань. Глену не вдавалося знайти сигари, які поєднували б у собі якість сировини і скрутки, і при цьому не коштували б як крило літака. Добре розбираючись у тютюні та фінансах, він прорахував, що домогтися такого поєднання цілком можливо і вирішив спробувати свої сили у новому бізнесі. Так виник Kristoff – бренд, який за короткий період став одним з найвідоміших серед любителів сигар.

Ця компанія стала сімейним бізнесом. Засновнику допомагає у веденні справ його дружина. Більше того, «сімейний формат» відображений у назві самого підприємства та продукції. Компанія була названа на честь сина засновника – Крістофера. А ім'ям доньки Brittanie були названі три популярні сигари. Torpeda, Robusto, Reserva Matador.

Характерні особливості продукції Крістоф

Глен Кейс розумів, що ведення бізнесу в ніші з дуже щільною конкуренцією, та ще й у часи, коли тютюнопаління ганьбиться, потребує оригінального підходу. Потрібна була особлива фішка, яка б виділила продукцію нової компанії. Ним став акцент на автентичності.

Сигари перших лінійок бренду Kristoff оформлені в класичному стилі:

  • мають щільну шапочку, заплетену в кіску;
  • ніжка найчастіше не розкрита;
  • використовуються різні сорти тютюну для покривного листа.

Сьогодні вже випускаються сигари та в іншому оформленні. Наприклад, сигари серії Torpedo випускаються із загостреним кінчиком, без кіски.

При цьому, засновник наголосив і на вартості. Ціна на продукцію спочатку була представлена ​​в середньому діапазоні, що зробило її доступною для широкої аудиторії.

Ідея спрацювала. Сигари Kristoff швидко стали популярними та затребуваними на ринку США, що дозволило засновнику вийти на світовий ринок, налагодити постачання до інших країн, у тому числі й України.

Особливості виробництва сигар Kristoff

Багато хто пробував продукцію бленду відзначають збалансований багатогранний смак. Зумовлено це двома властивостями: використанням блендів та спеціальною підготовкою сировини.

Цікаво: бленд – суміш кількох сортів тютюну.

Для виготовлення сигар виробник використовує тютюн з різних країн: Домінікани, Нікарагуа, Бразилії, Мексики, Гондурасу та ін. В результаті цього формується м'який, але досить пікантний смак з нотками кави, какао, мигдалю та іноді пряної лакриці. Як каже сам засновник, аромат його сигар настільки солодкий, що йому іноді здається, ніби він виготовляє солодощі, а не тютюнові вироби.

Фірмовою рисою виробника є назва серії сигар залежно від того, звідки був завезений тютюн для покривного листа. Це добре відстежується за серіями, які можна купити у нашому інтернет-магазині:

  • Connecticut;
  • Cameroon;
  • Cuban;
  • Sumatra та ін.

Виготовляються сигари Kristoff у Домініканській республіці. Продукцію упаковують у коробки з дерева, що дозволяє тютюну «дихати» і надовго зберігати свої ароматичні та смакові властивості без спотворення якості. Переконатись у цьому можна, оформивши замовлення на сигари бренду на нашому сайті.

Купити сигари від виробника Kristoff в інтернет-магазині Cigars

Основними критеріями для любителів «подиміти» є якість та оригінальність продукції. Ми можемо це забезпечити. Інтернет-магазин сигар Cigars співпрацює з надійними постачальниками, які закуповують товар у виробника. Такий підхід дозволяє гарантувати оригінальність продукції.

У нас можна купити сигари «Крістофф» фірмової якості з доставкою по Україні. Вони представлені у великому асортименті. Замовити можна сигари всіх популярних лінійок виробника поштучно або набором, є також у продажу аксесуари та супутні товари для поціновувачів міцного диму. Вартість вказана в каталозі за 1 позицію товару.