Домініканські сигари

Сортування
Сигара KRISTOFF Pistoff
650

 

Домініканські сигари купити в Україні в інтернет магазині Cigars


Ще в 16 столітті іспанські колоністи завезли тютюн на Гаїті, але довгий час він вирощувався лише для внутрішнього споживання. Тютюнова промисловість отримала потужний поштовх до розвитку після кубинської революції та торговельного ембарго США на чистокровні гавани.

Як наслідок, домініканські корпорації займають понад 60% американського ринку. 27 фабрик виробляють та експортують не менше 300 млн сигар щороку. Місцеві бренди відомі та улюблені курцями у всьому світі. Солодкувато-гострий, землянистий дим підкорює серця поціновувачів.

Благо, клімати Куби та Гаїті дуже схожі, тому привезене емігрантами насіння гарно прижилося і дали щедрі сходи. З 60-х років і до сьогодні домініканські сигари роблять із тютюну, вирощеного на фермах Gonzalez, Navarette, La Canela. Найчастіше закордоном закуповують лише покривні листи з незвичайними характеристиками.

Домініканські виробники з дивовижною завзятістю вимагали визнання. Замість того, щоб просто завалити ринок дешевою продукцією, вони сконцентрували бізнес у вільній економічній зоні регіону Сантьяго та синхронно запровадили порівневу систему контролю якості. Про позитивні результати ми вже розповіли.

La Flor Dominicana – мабуть, найкращі домініканські сигари

Сигарна промисловість Домініканської республіки на Cigars.com.ua представлена ​​La Flor Dominicana – брендом із дивовижною історією. Літто Гомес із дружиною заснували його лише у 1996 році. Раніше вони володіли ювелірним магазином і не мали жодного досвіду в сигарній справі.

Але Літто вплутався в авантюру і переміг. Спочатку він скручував сигари за одним столом із звичайними торседорами, потім почав вирощувати власний тютюн та виводити нові сорти на фермі La Canela, створювати авторські серії, а зараз випускає понад 4 мільйони сигар на рік. Щоб спробувати його витвори, варто за будь-які гроші купити домініканські сигари. У всі лінійки продукції закладено якесь із ноу-хау тепер уже відомого лігадора Літто Гомеса. Сигари Домінікана ціна на які доступна кожному, широко представлені в інтернет-магазині сигар Cigars. Купити домініканські сигари у Києві, Дніпрі або в іншому місті ви можете в режимі онлай, ми виконуємо доставку по всій Україні.

Cigars.com.ua продає сигари La Flor Dominicana серій Ligero Cabinet Oscuro та Ligero. Вони характеризуються міцним, але солодкуватим та збалансованим димом із загальними нотками кави, дерева, перців та спецій. Кожен курець знайде ідеальний формат для себе. Ligero Cabinet Oscuro доступні в розмірах Corona, Toro, Gordo і Robusto, а Ligero випускаються в Toro і Gordo.

Це безперечно потрібно спробувати, а якщо не виходить вибрати відповідну серію і формат, просто зверніться до нашого досвідченого сигарного сомельє. Він підкаже, які сигари Домінікани купити на подарунок, порадить ексклюзивні серії в Україні для поціновувачів. Купити домініканські сигари можна в магазині елітних сигар Cigars, залишивши заявку на сайті.