Сигари New World

Сигари New World

Характеристики

Виробник: AJ Fernandez
Міцність: Середні
Країна походження: Нікарагуа
Покривний лист: Dark Nicaragua
З'єднувальний лист: Jalapa
Наповнювач: Смесь Ometepe, Condega та Estelí
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

Особливості серії:

Сигари New World від AJ Fernandez заслужено вважаються витвором мистецтва. У 2014 серія була визнана кращою новинкою року за версією Cigar Snob. AJ Fernandez створив її в Нікарагуа, в партнерстві зі своїм батьком, відомим по кубинської сигарної традиції.

Назва New World - це відсилання до визнання заслуг Христофора Колумба, який познайомив Новий Світ з тютюном. Подібно великому мореплавцеві AJ Fernandez зібрав чотири кращих сорти тютюну з різних регіонів Нікарагуа, обернув їх у міцний лист Jalapa покритий майже чорним Dark Nicaragua (колір Oscuro).

New World by AJ Fernandez - твір мистецтва в світі сигар

Серед продуктів AJ Fernandez New World виділяється повністю нікарагуанським походженням. Начинка і покривної лист зібрані вручну в Естелі, Ометепе, Кондега і Халапа. Це чудові середньо-міцні box-pressed сигари незмінно великого калібру.

Букет з нотками перцю, кави, шоколаду, дерева створює комбінація різних сортів тютюну. За рахунок великої площі тління аромати повністю розкриваються, а Ви смакуєте міцний і густий дим, зрозуміти який можуть тільки найвибагливіші курці. Він захопить Вас і стане абсолютно новим досвідом.