Сигари New World Connecticut

Сигари New World Connecticut

Характеристики

Виробник: AJ Fernandez
Міцність: М'яко - Середні
Країна походження: Нікарагуа
Покривний лист: Connecticut Shade США
З'єднувальний лист: San Andres Мексика
Наповнювач: Нікарагуа, Бразилія
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

AJ Fernandez і його батько Ісмаель в черговий раз зібралися разом, щоб створити шедевр. Це сигари New World Connecticut. Ви будете насолоджуватися бархатистістю з нотами горіхів і шкіри в дуже збалансованою, і вишуканою сигари середньої міцності.

Особливості серії:

Прізвище Fernandez в трьох поколіннях асоціювалася з кубинської сигарної традицією, але сьогодні завод працює в Нікарагуа під начальством молодшого спадкоємця династії AJ Fernandez. Він гідно продовжив родинну справу і не побоявся експериментів.

Серія New World зустріла захоплені відгуки експертів, але, щоб створити справжній шедевр для шанувальників більш м'якого і легкого диму, AJ Fernandez об'єднав зусилля з батьком. Разом вони явили світу безпрецедентну серію New World Connecticut.

New World Connecticut by AJ Fernandez - чиста насолода в новому виконанні

Покривної лист Connecticut Shade з США надає сигари неповторний коричнево-золотистий відтінок, щось середнє між Claro і Colorado Claro. Міцний і пружний сполучний лист San Andres допомагає тримати в формі головне достоїнство цієї серії - авторський наповнювач, вирощений в Нікарагуа, безпосередньо на фермі AJ Fernandez.

Аромат сигари дуже добре збалансований. Він порадує цінителів нотками вершків, теплих спецій, кедра, горіха і шкіри. Аромати зливаються в єдину симфонію і створюють густий дим м'яко-середньої міцності.

Серія New World Connecticut представлена ​​в чотирьох зручних форматах: компактні Corona Gorda і Robusto калібрами 46 і 50, а також Toro і Belicoso 52 і 54 калібру відповідно.