Сигари Ligero

Сигари Ligero

Характеристики

Виробник: La Flor Dominicana
Міцність: Міцні
Країна походження: Домініканська Республіка
Покривний лист: Еквадор Суматра
З'єднувальний лист: Домінікана
Наповнювач: Домінікана
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

Особливості серії:

La Flor Dominicana розробили рецепт Ligero ще в 2001 році. Серія швидко стала популярною і користується попитом завдяки складним ароматів, які розкриваються поступово навіть під час куріння сигар класичної прямої форми із закругленою голівкою.

Наповнювач для сигар і сполучний лист вирощують на фермі La Flor Dominicana в Ла-Канела, Домініканська республіка. Покривний лист Sumatra спеціальної закуповують в Еквадорі. Він володіє унікальним «маслянистим» кольором, наближеним до Colorado Claro.

Ligero від La Flor Dominicana - сигари, які складно не полюбити

Аромат сигар неповторний. На початку куріння Ви відчуваєте солодкі вершкові ноти. У міру того як букет розкривається до них приєднуються післясмаку землі, дерева, горіхів, кави і солодких перців. До закінчення сигара стає трохи гострої, але не втрачає балансу, її фортеця залишається вищою за середню.

La Flor Dominicana Ligero випускаються в двох класичних форматах і трьох розмірах. Це Toro довжиною 5 ¾ дюйма і калібрами 50 і 54, а також Gordo аналогічної довжини, але вражаючого 60 грейнджем. Ligero отримали високу оцінку в 91 бал зі 100 можливих, а значить, їх необхідно спробувати.