Сигари Ligero Cabinet Oscuro

Сигари Ligero Cabinet Oscuro

Характеристики

Виробник: La Flor Dominicana
Міцність: Міцні
Країна походження: Домініканська Республика
Покривний лист: Еквадор Суматра Oscuro
З'єднувальний лист: Домінікана
Наповнювач: Домінікана
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

Особливості серії:

Серія Ligero Cabinet Oscuro - одна з найвідоміших в лінійці виробника з Домініканської республіки La Flor Dominicana. Вона заслуговує високої похвали завдяки відмінним смаковим якостям і стилю виконання сигари, оберненої в майже чорний, маслянистий лист.

Аромат сигари чудово збалансований. Спочатку він м'який і солодкуватий, але з кожним новим вдихом диму Ви відкриваєте для себе нотки кави, дерева, солодких перців і спецій. Незважаючи на відносно високу міцність, смаковий баланс зберігається до закінчення куріння.

Ligero Cabinet Oscuro від La Flor Dominicana - міцні сигари неповторного кольору

Сигари Ligero Cabinet Oscuro майже повністю складаються з домініканського тютюну, вирощеного на фермі Ла-Канела. Виробник імпортує тільки покривний лист еквадорського тютюну сорту Sumatra. Його колір - щось середнє між Maduro і Oscuro. Однак в La Flor Dominicana вважають, що він ближче до Oscuro.

Серія представлена ​​4 класичними форматами рівних сигар з заокругленим кінчиком. Це Corona, Toro, Gordo і Robusto. Всі вони відрізняються довжиною та Гренджі - відповідний для себе знайде будь-який цінитель міцного і ароматного диму.