Сигари Padilla 1932 Oscuro

Сигари Padilla 1932 Oscuro

Характеристики

Виробник: Padilla
Міцність: Середньо - Міцні
Країна походження: Гондурас
Покривний лист: Cuban-seed Oscuro
З'єднувальний лист: Гондурас
Наповнювач: Нікарагуа, Гондурас
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

Особливості серії:

У 2006, 2007 і 2009 роках Padilla вже випускали легендарну 1932 серію обмеженим тиражем, але не змогли встояти перед фанатами і запустили виробництво 1932 Oscuro на постійній основі на Fabrica de Tabacos Raíces Cubanas S. de R.L. в Гондурасі.

Ці середньо-міцні сигари не здатні залишити байдужим жодного справжнього поціновувача. Їх складний смаковий профіль по-новому розкривається з кожним вдихом тягучого і густого диму. Навіть солодкий смак перемоги, на початку сигари віддає певною гостротою шоколаду з перцем. Поступово Ви відчуваєте різні поєднання смаків з нотами перців, спецій, горіхів, кедра, вершків і шкіри. Зрозуміти їх до кінця зможуть тільки справжні цінителі.

Padilla 1932 Oscuro - відродження класики в новому виконанні

Темно-коричневий, шоколадний колір 1932 Oscuro досягається за рахунок використання покривного листа Corojo Oscuro, вирощеного в Гондурасі, майже на кордоні з Нікарагуа з кубинських насіння. Він темніше і товщі стандартного Oscuro. Сполучний лист також отримано з міцного гондурасского тютюну, а наповнювач комбінований з кращих сортів Гондурасу і Нікарагуа, що ростуть в провінціях Халапа і Естелі.

Серія представлена ​​в форматах Robusto (5x50), Toro (6x50), Torpedo (6 ¼ x52) і Churchill (7х48). Ви зможете підібрати кращий за власними уподобаннями і для будь-якої ситуації. Не втрачайте часу, адже класичну серію тисячі дев'ятсот тридцять дві Oscuro необхідно спробувати.