Сигари Padilla CAVA

Сигари Padilla CAVA

Характеристики

Виробник: Padilla
Міцність: Середні
Країна походження: Гондурас
Покривний лист: Habano Еквадор
З'єднувальний лист: Еквадор
Наповнювач: Нікарагуа
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

Сигари Padilla Cava - це сигари в кубинському стилі. В суміші використовується покривний і сполучний лист тютюну Habano, вирощеного в Еквадорі з кубинських насіння. Наповнювач - тютюн родом з Нікарагуа зі знаменитою фабрики сім'ї Oliva. Переважну солодку пряність можна побачити всюди, також з нотками мускатного горіха, кава і смородини. Яскраве закінчення зустріне Вас на останньому дюймі цього середньої міцності скарби, залишивши тільки очікування наступної сигари.

Особливості серії:

Cava - одна з найяскравіших серій сигар від визнаного майстра Ернесто Падільї. Вона дійсно здатна Вас здивувати і дати те, що Ви давно шукали. Сигари виконані в кубинському стилі з нікарагуанських і еквадорських складових, зроблені вручну на відомій фабриці Tabacalera в Нікарагуа.

Сполучний і покривний лист тютюну Habano кольору молочного шоколаду вирощені на родючих ґрунтах Еквадору з кубинських насіння. Наповнювач - тютюн родом з Нікарагуа зі знаменитою фермі родини Oliva. Їх поєднання дозволило створити сигару середньої міцності з дуже складним профілем смаку.

Padilla Cava - шедевр в кубинському стилі від Ернесто Паділья

Ці сигари відрізняються тривалим часом куріння. Наприклад, П'ятидюймовий Robusto 50 калібру в звичайних умовах викурюється довше, ніж за годину. Що вже там говорити про шестидюймової Double Toro 60 грейнджем. Сигара гарантує майже дві години насолоди ароматним димом.

Нотки солодких прянощів, мускатного горіха, шкіри, кава, чорного шоколаду, смородини по-різному відчуваються з кожним затягуванням, а на останньому дюймі сигари Вас чекають неймовірні відчуття і бажання скоріше насолодитися ще однією Padilla Cava.