Сигари Padilla Connecticut

Сигари Padilla Connecticut

Характеристики

Виробник: Padilla
Міцність: Середні
Країна походження: Гондурас
Покривний лист: Connecticut Shade Эквадор
З'єднувальний лист: Нікарагуа
Наповнювач: Нікарагуа
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

Особливості серії:

Ернесто Паділья створив досить серій міцних і середньо-міцних сигар, улюблених шанувальниками в усьому світі, але Connecticut - це щось особливе, м'яко-середні сигари, які оцінять як новачки, так і досвідчені курці. Вони універсальні - відмінно йдуть навіть після сніданку.

Покривний лист еквадорського Connecticut Shade приємного світло-коричневого кольору приховує під собою нікарагуанський сполучний лист і наповнювачі з кращих, витриманих long-filler тютюну Нікарагуа. Сигари скручують вручну на заводі Padilla в Гондурасі.

Connecticut - універсальні сигари від Padilla

За рейтингом Cigar Aficionado, Padilla Connecticut отримали оцінку 94 з 100 можливих балів, що вже варте нашої уваги. Сигари легко тягнуться, дають ароматний м'який дим, в якому поступово розкриваються всі градації смаків тютюну з нотками кедра, карамелі, ванілі, вершків і ніжних спецій. Переходи складні і невловимі, ​​вони доставлять Вам справжню насолоду.

Padilla Connecticut представлені в трьох основних форматах: короткі і товсті Short Robusto (4х60), класичний Robusto (5х50) і Toro (6х52) для любителів тривалого куріння. Навіть якщо Ви ще тільки починаєте своє знайомство з сигарами, після Padilla Connecticut воно перетворитися в одне з улюблених захоплень.