Сигари Padilla Corojo 99

Сигари Padilla Corojo 99

Характеристики

Виробник: Padilla
Міцність: Середні
Країна походження: Гондурас
Покривний лист: Corojo 99 Нікарагуа
З'єднувальний лист: Нікарагуа
Наповнювач: Нікарагуа
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

Сигари Padilla Corojo 99 від заводу Raices Cubanas в Гондурасі включають в себе методи старої кубинської школи із застосуванням «потрійний шапочки» (triple cap) і методу скручування entubado. Сигари ретельно створені з використанням покривного листа Corojo 99 поверх суміші з довгих листя нікарагуанського тютюну Aganorsa. Приємна середньо-міцна суміш включає в себе аромати спецій, перцю, кедра, землі і шкіри. Будьте впевнені, що варто спробувати ці видатні сигара і ви будете приємно здивовані.

Особливості серії:

Ернесто Паділья вміє дивувати і виявляти світу сигари заслуговують на увагу. Як і багато відомих серії Corojo 99 випускаються на заводі Raices Cubanas в Гондурасі. На виробництві застосовуються методи кубинської старої школи. Наприклад, «потрійна шапочка» (triple cap) і скручування entubado.

Незважаючи на Гондурасу походження, весь тютюн для Corojo 99 вирощений на плантаціях Нікарагуа. Наповнювач сигар - довгі листи знаменитого сорту Aganorsa, утримувані міцним сполучною. Вантажний червонувато-коричневий покривний лист іменується Corojo. Сорт виведений в 1999 році.

Padilla Corojo 99 - ароматні сигари, виготовлені за методами старої школи

Corojo 99 порадують Вас середньо-міцним ароматним димом з яскравими відтінками екзотичних спецій, перцю, кедра, землі і шкіри. Всі вони зливаються в єдину симфонію зі складними переходами в декількох градаціях.

Максимально розкрити смакові якості, на думку Padilla, може тільки сигара класичної прямої форми із закругленою голівкою. Серія випускається в двох основних форматах: п'ятидюймовий Robusto 54 калібру для швидкого куріння і шестидюймовий Toro 52 грейнджем, що забезпечує до півтори години насолоди чудовим смаком.