Сигари Padilla La Pilar

Сигари Padilla La Pilar

Характеристики

Виробник: Padilla
Міцність: М'яко - Середні
Країна походження: Гондурас
Покривний лист: Habano Oscuro Эквадор
З'єднувальний лист: Нікарагуа
Наповнювач: Нікарагуа, Домінікана
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

Сигари Padilla La Pillar зроблені на на фабриці Tabacalera Aguilar в Гондурасі. Ці box-pressed сигари одягнені в покривний лист Habano Oscuro з Еквадору, скріплені нікарагуанським сполучною листом і містять long-filler начинку з Нікарагуа і Домінікани. Можете розраховувати на добре збалансовані, але не міцні сигари фортеці від м'якої до середньої з приємним і привабливим ароматом. Основні моменти смаку включають перець і земельні відтінки на старті з приємною солодкістю на фініші.

Особливості серії:

Ернесто Паділья повернувся в Tabacalera Aguilar в Гондурасі, щоб принести нам La Pilar. Його сигари завжди отримували позначки в рейтингах не нижче 90, і ця серія не стала винятком. La Pilar люблять за збалансований смак солодко-землистого легкого і приємного диму з перцевими нотками. Сигара відмінно тягнеться, а на закінчення дарує Вам справжню насолоду.

Найцікавіше, що, незважаючи на Гондурасу походження, м'яка по фортеці сигара La Pilar майже повністю складається з тютюну, вирощеного в інших країнах і ретельно відібраного Ернесто Паділья. Погляд майстра відчувається у всьому.

La Pilar від Padilla - легендарні сигари з Гондурасу

Приємний відтінок - не такий світлий як Maduro, але не такий темний як Oscuro, досягається за рахунок використання покривного листа Habano Oscuro з Еквадору. Long-filler наповнювачі з Нікарагуа і Домініканської республіки вражають своїми ароматами, а щільно утримує їх нікарагуанський сполучний лист.

La Pilar випускається в трьох класичних форматах: Robusto, Churchill і Toro 50, 54 і 52 калібру соответвенно. Кожен поціновувач якісних сигар зможе підібрати ідеальний варіант під себе.