Сигари Padilla San Andres

Сигари Padilla San Andres

Характеристики

Виробник: Padilla
Міцність: Середньо - Міцні
Країна походження: Гондурас
Покривний лист: San Andres Maduro
З'єднувальний лист: Нікарагуа
Наповнювач: Нікарагуа
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

Сигари Padilla San Andres беруть свій початок на заводі Raices Cubanas в Гондурасі і поєднують всі особливості традиційних кубинських методик «потрійний шапочки» (triple cap) і entubado. Ці сигари має бездоганну конструкцію з простими рисами, відмінним горінням і особливо щедрим смаком. Ув'язнені в оболонку покривного листа San Andres Maduro, що приховують суміш long-filler листя Aganorsa з Нікарагуа. У цій середньо-міцної суміші Вас очікують приємні ноти шоколаду, спецій, землі, дерева і шкіри.

Особливості серії:

Легендарний майстер сигарного справи Ернесто Паділья створив черговий шедевр. Серія San Andres проводиться на заводі Raices Cubanas в Гондурасі. У сигарах поєднуються всі особливості традиційних кубинських методик «потрійний шапочки» (triple cap) і прокатки entubado.

Лаконічна класична форма із закругленою голівкою, багатий темно-коричневий колір, щедрий і безкомпромісний смак з приємними нотами шоколаду, спецій, землі, дерева і шкіри - все це головні якості Padilla San Andres.

Padilla San Andres цінителям ароматних середньо-міцних сигар

Наповнювачем сигари виступає суміш long-filler листя Aganorsa з Нікарагуа, сполучна також має Нікарагуанське походження, а неперевершений стиль досягається за рахунок використання мексиканського маслянистого покривного листа San Andres Maduro. Тютюн створюють настільки складний аромат з постійними переходами, що залишається тільки в черговий раз вклонитися генієві Ернесто Паділья.

Серія представлена ​​всього двома форматами: п'ятидюймовий Robusto 54 грейнджем і шестидюймовий Toro 52 калібру. Ви легко знайдете відповідний для власних цілей і просто зобов'язані спробувати San Andres. Недарма ж серія отримала оцінку 90 в рейтингу експертів.