Чому сигари не курять в затяг

07 червня 2019

Давайте розглянемо актуальне питання: чи курять сигари у затяг? Чи існують відмінності між курінням сигарет і сигар, незважаючи на те, що й ті, й інші виготовляються з листя тютюну?

Справді, суттєва різниця є. Сигарети служать для швидкого одержання нікотину під час:

  • коротких перерв;
  • на ходу;
  • з чашкою кави.

З іншого боку, сигари — це вишукана насолода, яку можна неквапливо їсти в особливій спокійній обстановці, що спонукає до споглядання, душевним бесідам. Це, зокрема, пояснює, чому сигари не курять у затяг ніколи.

Чому сигари не можна курити в себе

паління сигари в затяг

Питання про те, чи слід курити в затяжку чи ні, виникає у всіх, хто вперше зважився зазирнути у світ ароматного тютюнового листя ручного скручування. Тому варто повернутися до цієї теми, вивчити особливості виробництва сигар, зрозуміти, чим вони відрізняються від звичайних сигарет, у чому їх переваги.

Визначити, чи призначені сигари для куріння в затяжку чи ні, можна, ознайомившись із інструкціями щодо правильного підпалювання тютюну, як радять фахівці у цій галузі. Для запалювання рекомендується використовувати звичайний дерев'яний сірник. При цьому полум'я повинно обпалювати все коло скручування за місцем зрізу. Це дозволить досягти рівномірного тління тютюну з усіх боків. Після підпалювання роблять кілька перших затяжок, не вдихаючи дим, щоб тютюнове листя прогрілося, поступово розкрило свій густий аромат.

Після того як сигара добре запалена, настає черга смакування ароматного диму. Його набирають у рот, затримують на деякий час, подібно до того, як дегустатори смакують складні вина. Цей ретельний, продуманий процес. Він дозволяє курцеві повноцінно оцінити нюанси, присутні в густому димі, включаючи навіть найтонші ноти.

Зрештою, завершальним етапом процесу куріння є повільний та усвідомлений видих диму сигари через ніс. Цей етап ще більше посилює сенсорне сприйняття смаків, ароматів, забезпечуючи всебічне, яскраве, приємне враження куріння. Досвідчені курці стверджують, що, дотримуючись цих кроків, можна по-справжньому:

  • зануритися у світ густого приємного диму;
  • вловити глибину, складність тютюну;
  • зануритися в мистецтво насолоди сигарою.

Обдуманий, споглядальний підхід до куріння відрізняє його від швидкого, рутинного затягування, характерного для куріння цигарок.

Що буде, якщо курити сигару в затяг, як сигарету

Традиційна культура куріння сигар — це категорична заборона на втягування диму у легені. Досвідчені курці твердо розуміють, що вдихання сигарного диму mdash; це серйозна помилка, виправдана кількома факторами.

Сутність куріння полягає в насолоді складним ароматом якісного тютюну. Адже смакові рецептори перебувають у роті, а чи не в легких. Затягування диму не дозволяє згорілим тютюновим листям затриматися досить довго, щоб повною мірою відчути їх смак, що робить увесь процес куріння марним.

Ще одна істотна причина, через яку слід уникати сигарних затяжок, — недостатня ємність легень людини. На відміну від сигарет, які згоряють за кілька хвилин, об'ємні скручування складаються з цільного тютюнового листа, для згоряння якого потрібно не менше півгодини. Витримування диму протягом такого тривалого часу перевищує можливості легень упоратися з таким великим обсягом.

Дозволити собі насолодитися смаком, зрозуміти межі можливостей свого організму, зберегти здоров'я — ось, що необхідно враховувати під час куріння сигар. Викурювання в затягування може призвести до неприємних наслідків у разі надмірного захоплення, зокрема:

  • втома дихальних м'язів;
  • нудоті, запаморочення;
  • сильний кашель.

Часто з'являється порушення ясності мислення. Цей стан нагадує ознаки передозування алкоголю: порушення координації, невиразне мовлення.

Скільки часу курять сигару

Час, що витрачається на куріння сигари, залежить від її розміру, товщини. Зазвичай середні сигари можуть тліти приблизно від 45 хвилин до 1,5 години, надаючи насолоду своїм багатим смаком, неймовірним ароматом.

Але також є великі, товсті сигари, які дозволяють насолоджуватися процесом куріння ще довше — до 2-3 годин або навіть більше. Вибір тривалості куріння залежить від особистих переваг, часу, який ви готові приділити цьому унікальному ритуалу.

Як часто можна курити сигари

Частота залежить від переваг, способу життя людини. Для когось такий процес — рідкісне явище. Тому розкурювання скручування проходить час від часу в хорошій компанії або при медитативному відпочинку, відволіканні від проблем повсякденності. Інші любителі якісного ароматного диму поєднують цей процес із чашкою гарної кави, ромом, віскі або навіть келихом шампанського.

Отже, на питання про те, чи можна курити ароматне листя тютюну в затяжку, відповідь однозначна — не можна. Досвідчені курці сигар рекомендують цього не робити, щоб не створювати собі неприємних відчуттів, не псувати задоволення.

Тратити дорогий кубинський тютюн ручного скручування, упускати його багатогранний смак, аромат просто безглуздо. Замість задоволення, чудових вражень ви отримаєте дискомфорт у вигляді подразнення гортані, сухого кашлю та запаморочення (як мінімум).

Сигара дає розслаблення, на яке ви дійсно заслуговуєте. Відпочиньте від повсякденних обов'язків, проблем. Насолоджуйтеся гарною сигарою у своєму власному темпі, вдумливо, із справжнім задоволенням. Нехай її аромат огорне вас позитивними емоціями, наповнить новою енергією, надихне на великі звершення.

Наша дружня команда Cigars.com.ua допоможе вам знайти ідеальний аромат задоволення. У каталозі інтернет-магазину представлений великий вибір сигарних виробів, виготовлених з найкращих сортів тютюну, вирощених на Кубі, Нікарагуа, Домініканській Республіці, Гондурасі та Бразилії.