Сигари Паділья Vintage заповідник

Сигари Паділья Vintage заповідник

Характеристики

Виробник: Padilla
Міцність: Середньо - Міцні
Країна походження: Гондурас
Покривний лист: Pennsylvania Broadleaf
З'єднувальний лист: Нікарагуа
Наповнювач: Нікарагуа
Знижка
10%
при покупці
пакування (20 шт.)
Допоможемо
вибрати
сигари
на подарунок
Сигарний
лаунж
продегустуй
сигари в сигарному

Опис серії

 

Сигари Padilla Vintage Reserve починаються з натурального червонувато-коричневого покривного листа Pennsylvania broadleaf - рідкісного, але прекрасного листа, який надає сигари унікальний і винятковий аромат. Усередині ви знайдете чудову суміш з начинки трирічного витриманого Corojo, вирощеного з кубинських насіння, всередині нікарагуанського сполучного листа Habano. Приготуйте ваші смакові рецептори до багатих нотами кави та солодкої патоки, які будуть залишатися такими рівними до кінця сигари. Багатий, складний і збалансований - це середньо-міцне творіння, яке неможливо ігнорувати.

Особливості серії:

Сигари Padilla Vintage Reserve почали збирати захоплені відгуки експертів відразу після старту продажів. Тепер і у Вас є можливість повністю відчути складний, але збалансований смак середньо-міцного диму з багатими нотами кави та солодкої патоки, які будуть постійно змінювати свою інтенсивність, але відчуватися весь час куріння.

Ще не закуривши, Ви відчуєте унікальний і винятковий аромат рідкісного покривного листа Pennsylvania broadleaf червонувато-коричневого кольору. І тільки міцний сполучний лист Habano може утримати суміш нікарагуанських тютюну трирічної витримки Corojo. Вони вирощені з кубинських насіння. Безсумнівно, Ернесто Паділья створив одну з найбільш збалансованих і красивих сигар.

Vintage Reserve - дорогоцінний камінь в світі сигар від Ернесто Паділья

Сигари серії виготовлені в Нікарагуа на знаменитому заводі Tabacalera Oliva. Вони представлені 4 ключовими форматами: Robusto (5х52), Toro (6х52), Figurado (6 ¼ Х52), Churchill (7х50).

Ернесто Паділья НЕ шанувальник занадто товстих і довгих сигар, тому використовував тільки оптимальні формати, зручні в зверненні, але дозволяють максимально розкрити повноту смаків Vintage Reserve. Його творіння просто не можна проігнорувати.