Cигари з Нікарагуа

Сортування
Сигара Bellas Artes Maduro
Розмір сигари
Robusto 5 1/2" x 52 Robusto 5 1/2" x 52 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара Dias de Gloria
650
Розмір сигари
Robusto 5 1/2" x 52 Robusto 5 1/2" x 52 Toro 6" x 56 Toro 6" x 56
Сигара San Lotano Habano
650
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара San Lotano The Bull
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара AJF Viva la Vida
650

 

Найкращі сигари Нікарагуа в Україні

До початку кубинської революції, тютюн у Нікарагуа майже не вирощували. Розвитку галузі сприяло величезна кількість торседорів і лігадорів, що втекли з острова . У прагненні знову займатися улюбленою справою вони почали засаджувати плантації Нікарагуа кубинським насінням. Як результат – країна експортує понад 100 млн. сигар на рік. За якістю вони можна порівняти з кубинськими, але відрізняються смакоароматичними характеристиками.

Справа в тому, що нікарагуанські сигари роблять із тютюну, вирощеного на високогірних плантаціях. Його листя має більш м'який і пряний смак у порівнянні з кубинськими, але зберігає дикі нотки типових «гаван». Найхарактерніші відтінки місцевих сигар – це кава, вершки, кедр, дерево, горіх, солодкий перець та спеція.

Листя нікарагуанського тютюну ферментується у 8 разів довше, ніж у випадку з кубинськими сортами. Експерти пов'язують неповторний букет ароматів саме з тривалістю процесу та особливостями ґрунту. Також варто відзначити, що тютюн для наповнювачів та покривних листів неодмінно вирощують на різних плантаціях із різним мікрокліматом. Навіть урожай збирають у різний час.

AJ Fernandez та Padilla – купити сигари з Нікарагуа на Cigars.com.ua

В асортименті нашого магазину сигари Нікарагуа представлені двома брендами з кубинським корінням AJ Fernandez і Padilla. Обидва засновники компаній – торседори у третьому поколінні, чиї сім'ї були змушені залишити Кубу та закинути улюблену справу. Купити нікарагуанські сигари можна в інтернет магазині сигар Cigars, залишивши заявку на сайті.

AJ Fernandez відроджує традиції в Естелі – відомому тютюновому регіоні Нікарагуа. Тут же знаходиться його завод Tabacalera, який виготовляє понад 9 млн сигар на рік. І це лише під власною торговою маркою.

AJ використовує найкращі кубинські традиції, рецепти діда, створює нові серії разом із батьком. Вони неодноразово здобували високі нагороди. Наприклад, San Lotano Oval отримали друге місце у світовому рейтингу за версією Cigar Journal.

Якщо Ви хочете купити нікарагуанські сигари в Україні, AJ Fernandez запропонує найкраще:

  • традиційні New World і New World Connecticut
  • Bellas Artes та Enclave Habano для найдосвідченіших поціновувачів
  • легендарні San Lotano – сучасна варіація кубинського рецепту від діда AJ.

Історія сім'ї Padilla сповнена тягарів і поневірянь. Батька засновника бренду Ернесто Падільї Еберто репресував Кастро, але після довгих років боротьби Ернесто здійснив мрію роду - створив Padilla, що стала однією з найвідоміших компаній у сигарному світі.

У Нікарагуа Padilla виробляє свої найдорожчі та респектабельні серії сигар: Vintage Reserv, Corojo 99, 1932 Oscuro, Cava, а також Connecticut – найкращі м'яко-середні сигари для новачків та поціновувачів. Ернесто Паділья робить сигари з душею, кожен рецепт має свою історію і символізм. Відчути і відчути все багатство складних уподобань Padilla зможуть лише претензійні курці. Достатньо лише сигари з Нікарагуа купити. Не зволікайте, до Дніпропетровська замовлення доставимо за день!