Сигари AJ Fernandez

Сортування
Сигара Bellas Artes Maduro
Розмір сигари
Robusto 5 1/2" x 52 Robusto 5 1/2" x 52 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара Dias de Gloria
650
Розмір сигари
Robusto 5 1/2" x 52 Robusto 5 1/2" x 52 Toro 6" x 56 Toro 6" x 56
Сигара San Lotano Habano
650
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара San Lotano The Bull
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара AJF Viva la Vida
650
Новинка
Сигара Enclave Broadleaf
Сигара San Lotano Maduro
Розмір сигари
Robusto 5" x 52 Robusto 5" x 52 Toro 6" x 52 Toro 6" x 52

Серед виробників сигар назва бренду AJ Fernandez стала номінальною. Рідкісні релізи обходяться без згадки цієї торгової марки. Сьогодні продукція бренду продається по обидва боки океану, зокрема купити оригінальні сигари AJ Fernandez можна і в Україні. У нашій країні є багато поціновувачів товарів цього виробника.

Насамперед активний попит та популярність обумовлені тим, що продукція компанії уособлює усі найкращі властивості кубинських сигар та вартість у доступному діапазоні. І вдалося їй вийти на такий рівень за рахунок того, що засновник із особистого досвіду знає, як правильно вирощувати тютюн і яким він має бути, аби називатися якісним. Розкажемо докладніше.

AJ Fernandez: як зароджувався бізнес

Основником бренду є кубинець Абдель Джозеф «ЕйДжи» Фернандес. Причому ця людина не просто зробила себе сама, а подолала шлях від простого робітника до власника бізнесу.

Народився і виріс на Кубі. Батько Абделя був простим робітником і працював на тютюнових полях у Сен-Луїсі. До нього після школи приходив допомагати і син. У 2000-х сім'я переїхала до Нікарагуа, де батько влаштувався на виробництво сигар. А молодий Абдель осягав мистецтво будинку. Зібравши разом три столи, він разом із товаришами вирішив вчитися створювати сигари. При цьому вони не використовували звичайну сировину, а створили цілий домашній склад, де експериментували з термінами витримки тютюну.

Бізнес почав налагоджуватися, коли ЕйДжі отримав перші замовлення Plasencia. Пізніше – від Rocky Patel. На виручені гроші Абдель зробив на подвір'ї навіс, де встановив ще 15 столів для виготовлення сигар. Через три роки було відкрито першу фабрику і Фернандез закупив 30 акрів землі, де почав вирощувати власний тютюн. Так йому вдалося налагодити виробництво повного циклу та контролювати якість продукції.

Як сигари AJ Fernandez підкорили світ

Можна подумати, що купівля землі та фабрики дали швидкий старт бізнесу. Але ні. Лист тютюну, який виробник використовує для сигар проходить певний період витримки. Крім того, важливо було зарекомендувати себе. Для цього Абдель почав співпрацювати із відомими виробниками. Зокрема, робив сигари для Diesel, Man O War.

Така колаборація дозволила розширити власне виробництво та вийти на ринок зі своїм продуктом. Першою серією, яку бренд випустив під своїм ім'ям, стала San Lotano. Ці сигари публіка зустріла добре. Але справжній успіх прийшов у 2014 році після випуску лінійки New World.

Сьогодні купити сигару AJ Fernandez можна вже не лише у Нікарагуа чи США, а й Європі. Продукція бренду також входить до числа товарів, які поставляє для своїх покупців наша компанія Cigars. Замовити їх можна з доставкою по Україні.

Сигари високої якості AJ Fernandez від інтернет-магазину Cigars

В Україні любителі подиміти часто стикаються із питанням оригінальності продукції. Багато підробок навіть складно ідентифікувати, оскільки їх ціна не поступається справжнім брендовим сигарам, а дизайн скопійований повністю. Захиститися від фальсифікату можна тільки якщо купувати товар у перевіреної компанії.

Інтернет-магазин сигар Cigars пропонує своїм клієнтам фірмову продукцію. Ми співпрацюємо із перевіреними постачальниками, які закуповують товари від виробника. Крім того, нас відрізняють:

  • великий асортимент;
  • оперативна доставка;
  • допомога фахівця при виборі.

Крім того, ціна на сигари AJ Fernandez у нас одна із найнижчих на ринку. Прямі зв'язки з виробником дозволяють забезпечувати вигідні умови для клієнтів.