Сигари у Дніпрі

Сортування
Сигара Bellas Artes Maduro
Розмір сигари
Robusto 5 1/2" x 52 Robusto 5 1/2" x 52 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара Dias de Gloria
650
Розмір сигари
Robusto 5 1/2" x 52 Robusto 5 1/2" x 52 Toro 6" x 56 Toro 6" x 56
Сигара San Lotano Habano
650
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара San Lotano The Bull
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара AJF Viva la Vida
650

Сигари – традиція, перевірена часом

Куріння висушеного і скрученого особливим чином листя тютюну увійшло в моду кілька століть тому. Сигари курили нестримні ковбої Дикого Заходу, запеклі завойовники нових земель, політичні діячі зі світовою славою. Сигари сьогодні – ознака витонченого смаку, який додає солідності, наголошує на харизмі свого власника.

Вимоглива технологія виробництва була видозмінена та доведена до конвеєрного типу. Але, як і раніше, найвище цінуються тютюнові вироби, скручені вручну, оскільки в них використовуються виключно цілісні тютюнові листи. За рахунок такої особливості зберігається приємна структура, насичений смак і аромат, вироби краще зберігаються і менше схильні до пересихання.

Багатоліка сигара: види

У спеціалізованих магазинах можна купити сигари поштучно або упаковками. Перший варіант підійде курцям-початківцям, які знайомляться з асортиментом і шукають свій смак. Другий варіант вибирають справжні цінителі, які розуміються на сортах і брендах, сміливо купують дорогі сигари до смаку.

Один із головних критеріїв вибору – країна походження, вона визначає провідну нотку в букеті та загальний присмак:

  • домініканські – середньої міцності, підходять для тривалого розкурювання;
  • кубинські сигари мають найяскравіший класичний аромат і смак, що відрізняє їх від інших видів;
  • гондурасські – легкі, підходять курцям-початківцям, мають тонкий аромат і середню тривалість горіння;
  • нікарагуанські – оптимальні за співвідношенням ціни та смаку, мають перчений присмак, що приваблює гурманів, але він різкуватий для початківців.

За смаковими якостями сигари ділять на три категорії: м'яко-середні для новачків, середні та середньоміцні. Від інтенсивності смаку залежить задоволення від куріння. Але надто насичений букет для людей із чутливим горлом може бути неприємним. Починати знайомство завжди краще з найлегших сортів.

Ціна на сигари у Дніпрі залежить від їхнього розміру. Формат поєднує параметри форми, діаметра та довжини. Чим товщі сигара, тим виразніший її смак і більше диму. Від довжини залежить тривалість куріння. За цією ознакою виділяють такі види:

  • Robusto 5 – викурюють у середньому за 40 хвилин;
  • Toro 6 – тліють протягом 1 години;
  • Torpedo 6.5” – дозволяють розтягнути задоволення до 70 хвилин;
  • Churchill 7” – найдовговічніші, прогоряють за 1,5 години.

Для швидкого перекуру краще вибирати короткі, тонкі вироби, а для вечірнього релаксу та неспішної бесіди – довгі з великим діаметром.

Де купити сигари у Дніпрі

Сигари в Україні – виключно імпортний товар. Щоб уникнути неякісних підробок, купувати їх варто лише у спеціалізованих інтернет-магазинах сигар замість відкритих маркетплейсів, які не несуть відповідальності за достовірність інформації, наданої продавцем.

Купити сигари у Дніпрі можна поштучно, упаковками та наборами, до яких входять вироби різних сортів, видів, що відрізняються за міцністю, тривалістю горіння. Зручно замовляти через сайти офіційних дилерів, партнерів брендів сигар. Кожен товар супроводжується докладним описом смакових та ароматичних властивостей, за якими легко визначити, наскільки він підійде курцеві.

На подарунок можна відразу замовити сигари з хьюмідором – скринькою для їх зберігання, а також зволожувачем тютюну та іншими аксесуарами. Продукцію зручно купувати онлайн з доставкою поштовими службами на найближче відділення перевізника. У Дніпрі також є кур'єрська доставка за вказаною адресою.