Сигари Padilla

Сортування
Топ 5
Сигара Corojo 99
0
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 52 Toro 6" x 52
Топ 5
Сигара San Andres
0
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 52 Toro 6" x 52
Сигара CAVA
0
Розмір сигари
Robusto 5" x 56 Robusto 5" x 56 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара CAVA Maduro
0
Розмір сигари
Robusto 5" x 56 Robusto 5" x 56 Toro 6" x 54 Toro 6" x 54
Сигара Criollo 98
0
Розмір сигари
Robusto 5" x 54 Robusto 5" x 54 Toro 6" x 52 Toro 6" x 52

Сигари Padilla можна назвати одними з найпопулярніших на ринку. Їх відрізняє яскравий збалансований смак, який досягається за рахунок комбінації кращої сировини та багаторічних традицій. Виробляються сигари бренду Нікарагуа, але продаються в багатьох інших країнах. Так купити їх можна і в Україні. Ми пропонуємо оригінальну продукцію, яка постачається прямо із заводу. Ви особисто можете спробувати одні з найкращих сигар, в яких гармонійно поєднуються висока якість та адекватна ціна. Про те, яким чином вдалося досягти балансу, розповімо прямо зараз.

Padilla: поєднання сімейних традицій та сучасного підходу

На ринку тютюнової продукції багато компаній, які ведуть свою історію від дідів. У цьому питанні «Паділла» не є винятком. Цей бренд – це продовження давнього сімейного бізнесу, який переходить із покоління в покоління у роді Паділья. За роки роботи були напрацьовані унікальні рецептури, що наділили продукцію компанії відомим м'яким смаком та багатогранним ароматом.

Але на відміну від багатьох сімейних компаній, сучасна історія «Падили» почалася відносно недавно – 2003 року. Хоча вона зародилася ще на Кубі, але маленька сімейна справа була перервана режимом Кастро. Один із продовжувачів - Еберто Паділья (відомий письменник) був заарештований і відправлений на заслання.

Тільки у 1980 року йому вдалося переїхати до США, де він передав знання синам. Один з них – Ернесто створив компанію. За основу виробництва він узяв сімейні рецепти та бленд із нікарагуанського, гондураського та домініканського тютюну.

Уже першого року сигари Padilla вийшли тиражем 50 тис. штук. На сьогоднішній день виробник випускає щорічно майже 1 млн сигар. І тепер бленди складаються професійним лігадором. Компанія співпрацює з Пепіном Гарсія.

Основні риси та властивості продукції Падилла

Розвиток тютюнового бізнесу в 2000-х роках - справжній квест. Жорстка конкуренція вимагала оригінального підходу. Виробник вирішив перетворити сімейну історію на фірмову фішку. Основні лінійки сигар названі датами, знаковими для творчості та життя Еберто Падільї. Але це не все. Кожна з лінійок має характерні нотки:

  • 1932 – смак «гаван», міцний та насичений;
  • 1948 – м'які, із пряними нотками. Ці сигари Padilla зайняли 14 позицію у топ-рейтингу Best Cigars у 2006 році;
  • Miami – міцний сорт, доступний у різних форматах. В основі бленда покрив Corojo та лист нікарагуанського тютюну Criollo&Corojo;
  • San Andres – міцні, з присмаком шкіри та карамелі;
  • Cava – поєднання тютюну та ноток кави.

Відмінною рисою щільне скручування. У середньому час куріння однієї сигари не менше 40 хвилин. Дуже пристойний результат. Особливо, якщо врахувати, що ціна сигар Padilla представлена ​​у доступному для широкої публіки сегменті.

Загалом, відзначається багатство та благородство смаків. Купити сигару Padilla можна навіть на подарунок справжнім поціновувачам. Також вона стане вдалим супроводом для вечора у розслаблюючій атмосфері.

Сигари Padilla в інтернет-магазині Cigars

На нашому сайті любителі піднімати зі смаком знайдуть все, що потрібно для улюбленого хобі. В інтернет-магазині сигар ви знайдете:

  • великий вибір тютюнової продукції;
  • аксесуари та супутні товари;
  • хьюмідори та ін.

Всі сигари – оригінальні. Ми підтримуємо прямі контакти з виробником, що дозволяє гарантувати фірмову якість та вартість без багаторазової накрутки. Замовити товар в інтернет-магазині Cigars можна з доставкою, причому ми намагаємося надіслати продукцію у день оформлення заявки.